Hakkımızda

Hakkımızda

   1994' te kurulan KESKİN TEL ÖRGÜ LTD.ŞTİ. üretmeye başladığı örgü tel ile başlayıp, yıllar içerisinde yaptığı ek yatırımlarla: panel çit, dikenli tel, jiletli tel, kümes teli, inşaat demiri, çivi vs ürün ile sekteründe öncü firmalar arasında yer almaktadır.

   1994'ten bu yana talep arzını karşılamada ve kapasitesini arttırmada merkezi Mersin'in Toroslar ilçesin de yer alan 25 dönümlük arazisinde faliyet göstermektedir. Yerli ve kaliteli olan İskenderun çeliğini çinko kaplamalı, boyalı ve boyasız olmak üzere işleyerek siz değerli müşterilerimizin için hizmet veriyoruz.

   Kullanım alanlarının başında özel mülklerinizden villa, site, bina, bağ, bahçe,arsa, tarla, depo çevresi ayrıca askeri bölgeler, çocuk oyun alanları, park ve spor kompleksi gibi yerlerde hem beşeri hem de doğal tehlikelere karşı ailenizi ve malınızı korumak için çalışıyoruz.

   Keskin Tel ürettiği ve kurmuş olduğu entegre tesis ile yılda 1200 ton dan fazla çeliği işleyerek ülke ekonomisine katma değer katarak büyürken siz değerli müşterilerimizi yanımızda görmekten onur duyarız.

Hakkımızda